TAKİPÇİ DÜŞME GARANTİSİ ŞARTLARI

Sitemiz üzerinden almış olduğunuz takipçi hizmetinde gönderilen takipçiler aktif instagram kullanıcıları olduğundan düşme görülebilmektedir. Düşme oranı genel olarak % 20 olmakla beraber hesabınızın kullanıcının ilgisini çekip çekmemesine bağlı olarak değişmektedir. Hesabınıza takipçi gönderimi tamamlandıktan sonra 24 saat içindeki düşmelerin %20 oranı garantimiz altındadır. Bu durumda en az %20 oranında fazladan takipçi gönderilmektedir.

 

TESLİMAT VE İADE

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Garanti Bankası, Yapı Kredi bankası, Finans Bank hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz
2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile 
Sitemiz ödeme alt yapısı olarak Shopier sistemini kullanmaktadır. Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme yada taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.
3) Sipariş Bedeli İadesi
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda firmamız üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. Takipçi ve beğeni hizmetleri gönderildikten sonra verilen hizmetin geri iadesi mümkün olmadığından iade söz konusu olmamaktadır. Ancak henüz hizmet verilmediyse veya teknik sorunlardan dolayı takipçi ve beğeni gönderilemedi ise bu durumda iade işlemi yapılabilmektedir.
4) Teslimat
Dijital ürün satışı yapıldığından 30 dk içinde hizmet verilmektedir. Servislerin yoğunluğuna bağlı olarak bu süreç uzayabilmektedir. 
5) Ödeme Takibi
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.